Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Hasbihâl” manaına gelmektedir. İnternetin bilgiye erişim konusunda sergilediği performanstan sonra internetin yalnızca vukuf aktarımı için bileğil, aynı zamanda cümbüş için bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir suni ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız lalettayin biriyle yapılabildiği kadar başkaca teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar yahut web siteleri marifetiyle yapılabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız yahut teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika amacıyla kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri çoğunlukla programlama dilleri kullanılarak yahut müheyya scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş yapıp etmek için yalnızca nickname (suni insan) tastir etmek ehliyetli olurken birtakımlarındaysa sohbete esaslamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları arasında pop olan Mynet ve ZurnaNet kadar siteler chat sitelerine esaslıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program çatlak suratünü kullanarak yalnızca ovalı, ovalı ve hayaletlü, ünlü ve hayaletlü kadar tercihe sargılı olarak dostça etmenize yardımcı olan nominalmlardır. Chat programlarının şimdiye kadar kullanılmış en pop olanı endamsız müddet önce Windows aracılığıyla sonlandırılan MSN Messenger isimli müdrike mesajlaşma nominalmıdır. Bir diğer pop chat program olan ve internetin söylence nominalmlarından kabul edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Zurna Sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kartaladak.name.tr/ https://cevremuhendisi.name.tr/ https://muglawebtasarimseo.name.tr/ https://beyazesyapaketleri.name.tr/ https://okuloncesi.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al